Tema: Novi pasoš
Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 04. 2009.   #1
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default Novi pasoš

Ne znam koliko vas je uzelo novi pasoš pa je upoznat sa procedurom, ono što mi je prvo upalo u oči je da je slika crno-bela. Prvo sam pomislio da je nečija greška pa mi se u trenutku prevrnuo želudac jer sam pomislio da ću morati sve ponovo da odradim (desilo mi se jednom da su mi pogrešili u ličnoj karti pa sam morao da čekam novu-novu još 2 nedelje). Međutim video sam kod ostalih da je svima crno bela. Ne mogu da smislim ni jedan dobar razlog. Fotografišu oni sami, digitalnim foto aparatom sa kojeg se odmah USB-om kopira slika u tvoj file, sve ostalo je u koloru osim fotografije.

BTW, nije vic nego anegdota koju sam danas doživeo:
Kako službenik preti ljudima koji čekaju u redu?
- Nemoj sad' da odem na pauzu

^ to se stvarno desilo danas, nadrndana službenica je zapretila nekom liku pošto joj je išao na ganglije, što i nije bilo teško so obzirom na njeno raspoloženje.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" bluesman za poruku: