Tema: Novi pasoš
Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 04. 2009.   #22
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Nisam vam ispričao najjaču foru Ne znam kako sam to uopšte zaboravio. Pošto smo i deci "vadili" nove pasoše, morali su i oni da idu sa nama, i dođe moj sin na red, i žena na šalteru mu kaže:

- Potpiši se kako se obično potpisuješ
(ja) - Gospođo, on ima 9 godina, kako mislite da se on obično potpisuje, kao ono kada ide u banku?
- (ona shvata sarkazam) Dobro, neka napiše ime i prezime

Posle 10-ak minuta dolazi na red drugo dete, i ona opet:

- Srce, potpiši se tu kako se obično potpisuješ (znači radi mehanički, mozak joj je verovatno zauzet velikom dilemom za koga da glasa da ispadne iz velikog brata ili tako nekom velikom dilemom da li se univerzum širi i da li je jača dark matter ili dark energy)
- (opet ja) Gospođo, vama je baš krenulo danas, dete ima 6 godina, još ne ide u školu.
- Pa jel' ne zna da piše?
- Zna da piše, nije u tome problem, ali tome ko je smislio da se i mala deca potpisuju očigledno fali ili još škole ili još mozga. Samo fali još da lupaju "krstiće" k'o nepismene babe.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
6 članova zahvaljuje bluesman za poruku: