Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 02. 2006.   #21
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao STELLANOVA
Cek cek...koliko ja znam te dozvole nemaju nikakve veze sa novim zakonom o visokoskolskom obrazovanju. Takodje, koji stepen strucne spreme imaju ti studenti koji su zavrsili trogodinje studije? Po kom zakonu su davane te dozovle? Po proslom zakonu nije bilo moguce dati nesto slicno. Koje telo pri ministarstvu je dalo dozvolu i gde se ta dozvola spominje u zakonu kao validan pravni dokument koji garantuje nesto? Koliko ja znam, a procitao sam prosli zakon, to nepostoji.

Joj, a cemu ovakva teoretisanja, majke ti... ja imam recimo diplomu prvog stepena na Beogradskom ETF-u, uzetu pre 2 godine otprilike, cim je donet taj zakon (posto imam polozen 31 ispit, a ovih poslednjih 10 cu da dam nikad, jer radim (i lenj sam priznajem), rekoh ajde bar neki papir da imam...). Koliko znam sad se te diplome vise ne izdaju zbog promena u programu studiranja (sad je 4 godine i ima manje ispita..).

Inace zvanje na diplomi je inzenjer elektrotehnike, sto ce reci da je isto kao da sam zavrsio visu (sem sto sam se smarao na ETF-u, ali ko mi kriv..). Kako se to uklapa u ove promene programa studiranja i Bolonjsku konvenciju kod nas, nisam siguran, ali ova moja diploma se u UK priznaje kao klasican BSc. to sam proveravao, jer sam mislio da se iseljavam u jednom trenutku...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat