Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 05. 2009.   #1
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default Google Adplanner

Pitanje za sve webmastere: Koliko su prikazane statistike za vas sajt u Google AdPlanneru slicne statistici koju dobijate putem servisa za pracenje statistike kojeg koristite (pozeljno u ovom slucaju bi bilo da koristite Google Analytics)?

Ovo me zanima da vidim koliko su ovde relevatne brojke posto bi trebalo da su mnogo relevatnije od Alexe (jer mnogi ionako koriste Google Analytics pa Google bi mogao da koristi te podatke sa dozvolom webmastera) ali opet kada vidim na primeru Karike.com gde za mart 2009 pokazuje 93 000 UV to uopste nije realno, pa makar racunao iskljucivo posetioce iz Srbije jer mi Google Analytics pokazuje za UV za mart 2009 296 009 jedinstvenih posetilaca a posete iz Srbije su obicno oko 75%.

Vidim da za Facebook pokazuje 1.2M jedinstvenih posetilaca za Srbiju sto mi se cini i kao realnom cifrom.

Ne bi bilo lose da iznesete konkretne cifre za vas primer za mart 2009 a ako nista drugo barem odstupanje (ili mozda imate poklapanje sa onim sto pokazuje Adplanner) i za koliko procenata dole ili gore.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 23. 05. 2009. u 18:38.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat