Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 07. 2009.   #236
Lalaland
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 11.01.2008
Poruke: 272
Hvala: 14
29 "Hvala" u 21 poruka
Lalaland is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao ppavlovic Pogledajte poruku
Dok ne krene online prodaja, da neko može da se "ugradi" u cenu nečega, neće biti leba od affiliate programa kod nas.
Ovo je kljucna stvar.

@Varagic
Bilo bi dobro da si pitao tog poznanika u kom je to periodu ziveo od affiliate marketinga u Americi. Pre 7 godina? 5? 3? Razlika je ogromna, danas je potpuno drugacija situacija.

Biznisi koji imaju sta konkretno da prodaju su se u medjuvremenu opametili i obrazovali a kriza pritisla pa je svaki procenat od prodaje vazan. I kad se neko odluci da krene sa affiliate, dobro gleda sa kim i kako ce to da radi. Nas su uvek kojekakve firme zvale i nudile usluge a u poslednje vreme sve cesce i sa sve komplikovanijim i zamumuljanijim varijantima.

Poslednji primer: www*larcommall* com
Vec dve nedelje zovu svaki bozji dan, vec mi muka. Oni su smislili da ti njima platis "zakupninu" od $400 i kao ne uzimaju procenat od prodaje. Kad malo pocnes da kopas po sajtu, vidis da to bas nije tacno plus sto oni jos nisu cestito ni poceli. Rezultata jos nemaju da pokazu. Ispada da ja i ostali naivci treba da finansiramo njihov pocetni kapital. To sto su kao neke velike firme ukljucene, to su mogli da urade i bez njihovog znanja i da nisu za to placeni. Potemkinova sela.
Mislim, bilo je oduvek raznih ali sad su bas pritisli jer ih istiskuju na drugoj strani.
Lalaland je offline   Odgovorite uz citat