Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 07. 2009.   #237
lurker
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 21.01.2009
Poruke: 154
Hvala: 3
34 "Hvala" u 22 poruka
lurker is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Dragan Varagić Pogledajte poruku
Pre nekoliko meseci imao sam priliku da upoznam jednu osobu koja je do nedavno bila u SAD i tamo je u jednom periodu od 1.5 god. živela od CJ.com Affiliate linkova na sledeći način:

1. Odabere oblast i proizvođače.
2. Ispita ključne reči (ovo zna da ide i pod jedan).
3. Odredi koliko će para da rizikuje.
4. Stavi direktan link sa CJ-a u AdWords.
5. Prati konverziju u odnosu na budžet za oglašavanje (da bi imao više para od Affiliate programa za isti ili manji budžet oglašavanja, po mogućnosti).

Nakon 1.5 god. ista osoba je odlučila da proba sa kreiranjem Web sajta (!) pa da uporedi efekte. Ispostavilo se da za tu rabotu treba više posla, ali efekti mogu da budu veći )

Toliko o sadržajima

Toliko o tome koliko se može zaraditi od kreiranja online sadržaja.
...Hmm...
Nesto mi u ovoj prici o CJ nestima.

1. Koliko mi je poznato da bi postao clan CJ treba prvo da im das neki tvoj sajt da bi ga pregledali. Kako je uopste mogao da se uclani na CJ a nema sajt?

2. Da bi usao u neki program, moras da se prijavis kod tog trgovca i da mu das sajt na pregled, da bi te on odobrio kao njihovog partnera. Kako je usao u bilo koji program na CJ? Pokazao im je adsense reklamu? Nece biti...

3. Covek vas je jednostavno obmanuo... bar sto se CJ tice.

Toliko o adsense arbitrazi sa CJ.

Arbitraza je i te kako moguca, cak nasi uspesni [S]kradljivci[/S] agregatori to uspesno rade i u Srbiji... klik od 1c na adsense -> reklame koje naplacuju od velikih firmi po principu broja prikaza...

I FYI clan sam CJ vec petu godinu, tako da otprilike znam sta pricam, evo stat za prosli mesec
lurker je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" lurker za poruku: