Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 09. 2009.   #15
Dragi Tata
dinosaurus
Master
 
Avatar Dragi Tata
 
Datum učlanjenja: 29.12.2005
Lokacija: Nova Engleska
Poruke: 636
Hvala: 79
263 "Hvala" u 66 poruka
Dragi Tata će postati "faca" uskoroDragi Tata će postati "faca" uskoroDragi Tata će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao Betelgeuse Pogledajte poruku
Ja sam odlicno prosao, supruga se porodila na Zvezdari. Nikom nisam ni nudio pare niti su mi trazili. Porodila se bez epidurala.
Па како си издржао пријатељу? Моја жена је пред први порођај нешто помињала "природан" порођај (без седатива) али сам јој поставио ултиматум да ако она неће да узме, ја хоћу јер ми не пада на памет да је гледам како се мучи без потребе; уосталом, кад су стварно кренули трудови, брзо се предомислила.

Шта беше тема? А, да. Ако неког занима како то изгледа у Америци, већина осигурања потпуно покрива "полу-приватну" собу, коју деле две породиље са по највише два "коуча" (најчешће муж и мајка породиље). За потпуно приватну собу се доплаћује - не знам тачно колико, а зависи и од болнице. У пракси се често деси да и кад се изабере полу-приватна соба, у њој у ствари буде само једна породиља, јер се труде да попуне све собе па тек ако више нема места додају "цимерке".
Dragi Tata je offline   Odgovorite uz citat