Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 09. 2009.   #27
zira
Vladan Zirojević
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 09.06.2006
Lokacija: Beograd/Trebinje
Poruke: 903
Hvala: 106
183 "Hvala" u 82 poruka
zira ima spektakularnu auruzira ima spektakularnu auruzira ima spektakularnu auru
Pošaljite ICQ poruku za zira Pošaljite poruku preko Skype™ za zira
Default

DPTate.com

Ja sam trostuki tata i nisam prisustvovao porodjajima. Prvog puta smo ranije razgovarali i meni stvarno nije prijala pomisao da budem u sali za porodjaje. Jednostavno. Ja bih se mogao podvesti pod tradicionalnog, ali nije samo to, no ako draga zeli da budem na porodjaju, bicu. Ispostavilo je da je beba povukla moje hercegovacke gene, tako da je bila malo velika za malenu mamu iz Srbije (hm, u stvari za vecinu mama, 4.850kg) tako da je carski rez iskljucio moje prisustvo. I slicno i ostala dva puta. I vjerovatno mi je teze bilo to iscekivanje satima nego da sam bio prisutan. Ipak (dogovoreni) doktori u Frontu su bili korektni i javili mi odmah, par minuta po rodjenju.

Tako da je to indivudualno, ko zeli da prisustvuje i moze i draga mu to zeli, vjerujem da je lijepo.

A sto se tice odgovaranja, sada najiskrenije: daleko najpametnija, najznacajnija i najbolja stvar u zivotu koju sam uradio, to su ono troje klinaca. Sve ostalo je beznacajno naspram toga.
__________________
Donesi.com SrediMe
zira je offline   Odgovorite uz citat