Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 10. 2009.   #38
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Video sam da su neki ljudi (za neke sam se iznenadio) komentarisali kako je u pitanju sujeta developera koji negativno komentarišu ovaj slučaj, očigledno im nije jasno zašto su ljudi tako oštro reagovali. Čak sam video i komentare kako smo svi jajare i da smo trebali mi da uradimo tako nešto (da poklonimo sajt) pa onda da "kenjamo" po forumima i blogovima. Hteo bih samo ukratko da objasnim šta jeste i o čemu se ovde ne raspravlja.

Ne govorimo o tome ko je Jevrosimović, čime se bavi, čime se bavio, čime će se baviti i čemu sve to. Ovo nema veze sa ličnošću već je isključivi problem izjava.

Ovde je po meni poenta na 2 stvari:

1. Čovek je debelo preterao (da ne kažemo slagao) kada je u pitanju vrednost ovakvog posla. Naravno da svaki rad nešto košta, ali je cifra od 30K eur nešto što nema veze sa životom, čak i da je "pisao" sve od početka, a kamoli što je korišćen GOTOV i BESPLATA sistem. Priča se o nekom timu koji košta puno? Koji to "skupi" tim radi 2 meseca na jednostavnom Joomla sajtu? Šta su oni uradili za 2 meseca osim što je napravljen novi dizajn.

2. Možda i važnija stvar koja meni lično više bode oči je poklon na kome stoji cena. Ove što kažu da smo "jajare" jer "komentarišemo ovakav divan gest a da pri tom nismo uradili ništa slično" pitao bih samo jednu stvar: kako onda zoveš čoveka koji ti pokloni nešto pa onda maše cenom da svi vide koliko je poklon koštao?

Čak i da nije preterao sa cenom, da je izjavio da je "poklon" koštao 100 eur, opet je šabanski da objaviš tako nešto.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
5 članova zahvaljuje bluesman za poruku: