Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 10. 2009.   #48
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao robi-bobi Pogledajte poruku
daklem, ja kazem zasto jer fudbal bolji (vama interesantniji), kad ovo imas u tenisu, ovo u odbojci, ono u basketu, i onda mi razbucate pitanje i kazete: pa sta oces da kazes, kad ovo imas i u fudbalu, ovo takodje, a bogami i ono
Pa gledajući EP u košarci i polufinale sa Slovencima, ja sam se ipak ubedio da je košarka najuzbudljiviji sport. Ali...

U košarci je rezultat na kraju 65:60, u fudbalu 2:1. Mnogo je bitniji taj jedan gol, svaki trenutak je bitan jer može biti odlučujući i to fudbalu daje neku težinu. Takođe, i u fudbalu se dešavaju trileri poput ovog pomenutog sa EP u košarci, samo su oni mnogo ređi, ali su zato i još neverovatniji od završnice neke košarkaške utakmice.

Tenis? Lep je to sport, ja ga dosta gledam pomalo i igram, ali opet... Turniri su svake nedelje, Vimbldon je svake godine, ne može se to porediti sa Mundijalom koji je svake četvrte godine, i što neko reče, mi se kvalifikujemo za svaki drugi.

Mislim, govori se ipak o samom činu odlaska na SP, to je veoma, veoma, velika stvar. A koji je sport zanimljiviji, stvar je ličnog izbora...
mileusna je offline   Odgovorite uz citat