Tema: kaspersky.rs
Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 11. 2009.   #32
Gargoyle
old school
Professional
 
Datum učlanjenja: 19.04.2007
Poruke: 372
Hvala: 139
70 "Hvala" u 43 poruka
Gargoyle će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
@gargoyle Ne znam zašto mešaš forum sa ovim, forum nema zadatak da nekome soli pamet i nema baš nikakve veze sa tim. Sami članovi odlučuju koje će informacije da dele i kako će da upotrebe informacije koje drugi dele.
Zato što će tebi ovde sutra da dođe da se registruje novi korisnik i da pročita kako je juče korisnik zajebao korisnika, i to ne bilo koji korisnik već čovek sa 1000+ postova i uz to još i moderator. To je onda slika ovog foruma, i to onda korisnici mogu ovde da očekuju. Sad ti meni reci da li ovo koristi ili šteti forumu, ja neznam? Meni lično sada više ne pada na pamet da ovde delim informacije a onda da razmišljam da li će me i ko kako zajebati.


Citat:
Ja sa Singijem imam potpisane ugovore da se staram o njihovim sajtovima i domenima, dakle - gledaj na ovo kao na moju duznost.
Izgovori su ti dno dna. Ti si ostvario korist nekom vrstom nelojalne konkurencije, insajderskom informacijom ili nazovi to kako hoćeš. Evo na osnovu do sada iznetog, ja ću da tvrdim da ti nemaš nikakve ugovore, a ti dobro znaš da nemaš nameru da nam ih ovde daš na uvid, a da si ovo uradio iz čiste ili lične koristi, ili namere da njemu naneseš štetu (ni jedno od ta 2 nevalja). Preoteo si čoveku domen i sad pričaš praznu priču. Znaš lekari imaju lekarsku komoru, advokati nešto slično, a mi nemamo ništa gde bi se postavilo pitanje moralnosti nekog poslovnog čina, ali to te neopravdava da se ovako ponašaš. Žvalavili smo ovde 100 godina o formiranju udruženja web delatnika, evo Vam sada 1 (da ne kažem i jedini pametan) razlog da se tako nešto formira, ako nizašta onda da se štiti neki nivo poslovanja i osude ovakvi postupci. Ne možeš biti renomirani web delatnik, a mažnjavati okolo domene kolegama u ulozi moderatora.


Jesi ti pročitao da je čovek napisao da je obavestio kaspersky o predlogu saradnje (čovek hteo da prodaje licence)? Možda on ima ili bi sutra imao ugovor direktno ili na drugi način sa kaspersky-im? Ko si ti da mu to oduzmeš? Ako si stvarno predstavnik tog Singija (jer se tako ponašaš), a zašto onda čoveku nisi lepo ponudio saradnju nego si ga zajebao i pretiš arbitražom?

Moj jedini problem je što se ovo dešava na ovom forumu, gde sam do sada očekivao kolegijalno ponašanje i razumevanje pa i pomoć, a ti nisi iskoristio neku informaciju koja "pliva" negde slobodno po netu, već si dočekao ovde nekoga, kolegu, ko ti je to doneo na noge i brutalno ga iskoristio. U svakom slučaju doza realnosti i otrežnjenja je korisna, sad vidim šta sve mogu da očekujem ovde da forumu.

Još jednom te pozivam da vratiš čoveku domen!
Gargoyle je offline