Tema: kaspersky.rs
Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 11. 2009.   #47
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Gospodo, možemo mi sada da pričamo o moralnosti ili nemoralnosti, ali čovek je napravio grešku što je na neki način odao svoju poslovnu tajnu i tu grešku je platio. Platio je surovo, ali jebi ga ... ono što te ne ubije - ojača te.

Svi smo pravili slične greške, neko veće neko manje, neko je platio jako surovo neko se dobro provukao, ali to je proces kroz koji svi prolaze i ja nemam puno problema sa tim.

Dalje, verujem da svi znate da ovaj forum već nekoliko godina prate mnogi ljudi koji još nemaju ni jedan post. Bukvalno ima par stotina članova koji su "read only", a kada pogledam online status - redovno dolaze. Ako misliš da na javnom mestu objaviš neku osetljivu informaciju, onda možeš da budeš siguran da će neko da proveri pa čak i zloupotrebi informacije.

Kao što rekoh, ja sigurno ne bih to uradio kao Peca, ali znam čoveka verujem da i pored svoje "nespretnosti" u onom postu, nije imao loše namere a najmanje da omalovažava bilo koga. Pored toga, još me ni jednom nije slagao, nemam razloga da mu ne verujem.

A na kraju, čak i da nije tako ... da Peca laže i da je to sve smislio da bi oteo domen - setimo se samo opstinabor.com kako su radikali u Boru čak i reklamirali domen koji još nisu registrovali pa ih je "konkurencija" preduhitrila. To je business, nije ni malo lep ni moralan, ali ko te pita...

Ja se iskreno nadam da je metaphysic naučio lekciju i da sam na njegovom mestu verovatno bih se jako ljutio, ali ne na Pecu nego na sebe.

Ovo je ipak najbolja reklama za www.cri.rs i Trobicu
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline  
2 članova zahvaljuje bluesman za poruku: