Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 11. 2009.   #5
gkojadinovic
Goran K.
 
Datum učlanjenja: 27.11.2009
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
gkojadinovic is on a distinguished road
Default

„Elem, 20 godina čekamo da neki TOS odradi nešto valjano, kako koji političar dođe, zamrlja nešto, uzme pare i ode. Nema više čekanja. To što imamo - imamo, bolje nemamo, ali nismo baš ni Bagdad.” G. Pilipović


Pozdrav svima,

iznenadio me je i obradovao pozitivan odjek u zajednici na inicijativu Pedye i Bluesmana. Izdvajam dve ideje vodilje:
”A zar ne bi mogli neki od već postojećih i neki od budućih postova da se sakupe na jedan blog? Pa dok se zemlja ekonomski razvija (ili bar planira da to učini), da se na jednom mestu nađu neke lepe istine o nama?”
„Poučen ranijim “brainstorming” iskustvom u vezi najbanalnijih tema – uvek ostane na nekim planovima niko da nešto napravi.” (Bluesman)

Za članak, sliku ili nešto lepo o Kragujevcu, računajte i na mene - spreman sam da učestvujem i dam svoj doprinos, jer želim što pre da vidim nešto slično: blog platformu i pozitivno obojene članke. Za akcente, targetiranje i proučavanje aspekata ima vremena.

Na Facebooku već sedam meseci sasvim slučajno i ničim izazvano postoji grupa Beautiful Serbia sa skoro šest hiljada članova i zanimljivim jezičkom Blog na kome su dostupni afirmativni članci o Srbiji na engleskom jeziku.

Društvo lobista Srbije je neprofitna, nevladina i nestranačka organizacija osnovana u januaru 2009. godine. Članovi Društva su profesionalci koji žele da aktivno učestvuju u kreiranju strategija, ostvarivanju i zaštiti ciljeva i interesa Srbije u zemlji i inostranstvu

Sa poštovanjem,
Goran K.
gkojadinovic je offline   Odgovorite uz citat