Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 11. 2009.   #12
NikkiL
novi član
 
Avatar NikkiL
 
Datum učlanjenja: 28.11.2009
Lokacija: Canada
Poruke: 2
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
NikkiL is on a distinguished road
Default

Pozdrav svima i hvala Pedji na pozivu Evo citam sta ste sve ovde napisali i malo sam se vec pogubila u idejama, predlozima, vidjenjima ... pa evo i my five cents...

Pre svega imala sam nekako utisak da je cela ideja pre svega vezana za stvaranje neke pozitivne percepcije Srbije nevezano za to ko je posecuje i kada, a ne turisticki projekat namenjen bas onima koji dolaze u Srbiju, posto vidim da se govori i o ciljnim grupama vezano za turiste koji tu dolaze, Srbiju kao turisticku destinaciju, hotele, hostele isl...?

Neko spomenu da vecina ljudi ima negativnu percepciju Srbije, ja bih pre rekla da vecina ljudi globalno gledano (narocito ovde po Severnoj Americi) nema ni pojma uopste gde je Srbija, uglavnom je smestaju u neke ruske republike, i standardno mesaju sa Siberiom.... Jedan ovakav otvoren projekat sa user-generated sadrzajem, ako se plasira na pravi nacin moze da bude neka stepenica sto u stvaranju pozitivnije slike, sto uopste u podizanju svesti da tamonegdedaleko postoji neka egzoticna lokacija zvana Srbijica..Opet, da bi uopste imao potencijal da cela prica do bilo koga dopre mora da bude 100% na engleskom.

Ova Viktorova ideja o intrigantnoj viralnoj kampanji isto dobro zvuci...verujem da ce se oko projekta okupiti dovoljno kvalitetnih ljudi da tako nesto mogu i da urade... samo napravite sto pre neki outline...mislim brainstorming je dobra stvar al treba malo i sistematizovati sve ove lepe ideje koje su ovde nabacane
NikkiL je offline   Odgovorite uz citat