Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 11. 2009.   #16
Corporate
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 20.05.2009
Lokacija: Bor, Srbija
Poruke: 83
Hvala: 22
3 "Hvala" u 2 poruka
Corporate is on a distinguished road
Default

Pozdravljam projekat i dao bih sebi slobodu da vam izložim par ličnih razmišljanja.

Srbi odavno nisu u Evropi bradati, masni i sa pripasanim kamama, i svako ko želi ozbiljno da se pozabavi ovom temom zna koliko u Srbiji ima znanja, kvalitetnih ideja i visokoobrazovanih mladih ljudi kao I onih mladih ljudi poreklom iz Srbije koji "vuku na svojim leđima" neke od najvećih svetskih kompanija. Stoga zaključujem da je sagledavati sa tog apekta i postaviti te ružne tragove prošlosti u centar samog formiranja ideja i ciljeva bespotrebno. Pre sam mišljenja da projekat treba da bude usmeren na to da se jednostavno i sasvim prirodno predstavimo kao sasvim ravnopravni, jer nemamo razloga da krećemo u sve to "iz minusa"- naprotiv.

Istorija- da, tradicija- donekle, ali svakako bez preterivanja, senzacionalizma i euforije. Ukoliko se naglasi ono vredno, pokaže da u svemu možemo živeti među njima- kao i oni među nama, pola posla je završeno. Projektu treba pristupiti opušteno, bez trunke kompleksa i nepotrebnog MEGA-respekta prema svemu što je evropsko i svetsko, a koliko ja znam samo na ovom forumu i samoj blog zajednici imamo sjanu ekipu koja na crtu može stati bilo kome.

Bez želje da dosadim vama a i samom sebi samo ću još reći da je najvažniji detalj pored stručnosti i kvaliteta u predstojećim aktivnostima, jedinstvo u nastupu kao i precizna podela “uloga” i tu treba uraditi najtemeljniju pripremu.
Corporate je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" Corporate za poruku: