Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 02. 2006.   #48
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao STELLANOVA
Posto vecina studienata ulazi u grupu BA Srbina (Budimpesta-Atina), koji su drugacija i normalnija drustva videli samo na ekskurzijama jasno mi je takvo razmisljanje ali je tuzno sto ce tako ostati jos xy godina.
tja, ja sam malko stariji, tako da sam imao priliku cak i da zivim pomalo u normalnim drustvima, a na exkurzije smo isli na Plitvice i slicno...

A pricam o stvarima ovde onakvim kakve su, na osnovu realnih iskustvava. Ne smatram da je to pozitivno, samo konstatujem da je tako...

A o cemu ti pricas, nemam pojma, i sto duze pricamo sve mi je manje jasno...

Citat:
Originalno napisao STELLANOVA
Dakle svi drzavni fakulteti su istog kvaiteta, ako bi kojim slucajem drzava objavila nekakvu rang listu to bi automatski znacilo diskriminaciju svih onih studenata koji ne mogu da upisu fakultet koji je prvi na listi a to nijedna moderna i demokratska drzava nece uciniti nikada.
Prvo ne kapiram sta zoves "drzavni" fakulteti? Mislis na Public Colleges, koje drzava dotira ili sta?

Da su svi fakulteti istog kvaliteta, i da jednako nude studentima, svi bi isto kostali. Vrlo prosta posledica slobodnog trzista, jer niko nije lud da plati vise, ako moze isto to da dobije jeftinije. Apsolutno nije isto da li zavrsis prava na jednom Prinstonu ili Itonu ili na nekom public collegu negde u Oklahomi, mozes ti da budes talentovan i vredan koliko hoces, naprosto neces dobiti istu startnu poziciju za zaposljavanje.
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat