Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 12. 2009.   #73
Gargoyle
old school
Professional
 
Datum učlanjenja: 19.04.2007
Poruke: 372
Hvala: 139
70 "Hvala" u 43 poruka
Gargoyle će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
2. Podaci koji se ovde vide, govore i o još jednoj stvari koju većina ovde (uključujući i mene do juče) nije imala pojma da se dešava - došlo je do značajnijeg razvoja tržišta aukcija u Srbiji nego što smo to mislili mi koji nismo aktivni na tom tržištu. Uskoro ću o tome pisati detaljnije...
Pa biće razvoja tržišta kad ga bude a ne pre toga. Uložene pare nisu automatski i dobra investicija, ko zna šta će biti sutra.

Takođe naslov teme je misleading. Limundo nije prodat, nego su u njega uložena sredstva. Otkad je to isto?

Mislim da je u ovom trenutku jedino interesantna uložena cifra, i to pod uslovom da je ulaganje stvarno namenjenu webu a ne tamo ko zna čemu - što mi za sada ne znamo. A imaju i domaće firme poprilične promete i promene na računima, nije taj iznos ništa čudno. Ali jedina proverena informacija u celoj ovoj priči je izvod sa APRa. A na šta će pare da se potroše, ko kome dođe koliko i za šta .... Dakle ajde da batalimo hype, pokušaj neke kampanje (?), ili šta je već ova tema, kad ljudi naprave nešto, razviju to tržište, whatever, ... onda ćemo da komentarišemo rezultate uz sav dužan respekt, a ovo šta bi bilo kad bi bilo je vrlo tanka tema za razgovor.
Gargoyle je offline  
3 članova zahvaljuje Gargoyle za poruku: