Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 02. 2006.   #52
Mister Twister
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 24.02.2006
Poruke: 47
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Mister Twister is on a distinguished road
Default

Al pazi,to je najgore... Svi samo pricaju treba ovako, treba onako. Ali nikoga da kaze treba ovako jer je provereno.

Slicna tema je na drugom forumu i kada sam postavio pitanje: Evo imam prihode vece od 2 miliona dinara godisnje preko deviznog racuna kako da platim porez, a svi mi odgovaraju evo imas u prethodnim postovima objasnjeno. A problem je sto nista nije objasnjeno nego sve neka nagadjanja.

Jel moze neko od vas da nadje informaciju 100% kako treba? Jer ja sam zvao republicku poresku upravu gde ljudi nemaju dve blage veze sa zivotom. A takodje sam bio i u opstinskoj. Isti slucaj.

Mislim niti ima nesto zvanicno niti u zakonu lepo objasnjeno (jer ja niti imam prihode od autorskih prava, niti prodajem software, niti izradjujem baze podataka, nego reklamiram strane firme na internetu. Oni koji bolje znaju o tome to je affiliate business.

A posle treba da me juri nekakva poreska policija. A nista nisu objasnili, sta i kako. Mislim katastrofa od ove vlade. I oce da idu u Eu, a nisu pocistili u svom dvoristu
Mister Twister je offline   Odgovorite uz citat