Tema: 3 300 000 ?
Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 01. 2010.   #6
AG.RS
Banned
Qualified
 
Datum učlanjenja: 16.02.2009
Lokacija: Beograd
Poruke: 182
Hvala: 3
15 "Hvala" u 8 poruka
AG.RS is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za AG.RS Pošaljite poruku preko MSN za AG.RS Pošaljite poruku preko Yahoo za AG.RS Pošaljite poruku preko Skype™ za AG.RS
Default

U principu ne bi trebalo biti greška. Nisu Srbi čobani budale. Svaki dan neko novi hoće na internet.Majstor od 50 godina tražio da mu sredim računar i objasnim kako da pretražuje za materijale koji mu trebaju i slično. Ljudi imaju sve više potrebe da nešto traže preko interneta i da komuniciraju.

Samo zasluge za širenje internet korisnika u Srbiji svakako pripadaju blogerima, entuzijastima i svima onima koji su nešto kreirali i samoinicijativno radili. Najveći kočničari razvoja interneta i drugih IT usluga su RATEL, onda razni stručnjaci za četvorožilne i slične kablove Beogradskog ETF-a, razna ministarstva i slični internetfobisti, čiji je osnovni cilj nešto blokirati, kontrolisati i špijunirati.

Dakle za razvoj interneta u Srbiji zaslužni smo svi mi koji smo na internetu. Država nas je izdala i nikada nije pomogla ni u čemu.Dobro u zadnje vreme dolazi internet u parkove ili škole, ali nas je sama Srbija kljucala u mozak 1990-2000, kada su se susedi dobro razvijali. Baš u tom periodu mi smo naglo zaostali u broju korisnika za svetom.

Mislim da ćemo mi za 5 godina biti sam svetski vrh po broju korisnika, u odnosu na ukupnu populaciju stanovnika.
AG.RS je offline   Odgovorite uz citat