Tema: 3 300 000 ?
Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 01. 2010.   #16
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

@Mileusna: Slazem se sa tvojim molerom. Ja imam kompjuter od 6. razreda ali prakticno da mi isti ne bi bio zanimljiv bez Interneta.

@Glaspodrinja.com: Vise shvataju deklarativno kada kazu "Internet je buducnost", "Dobar onaj Facebook", "Mogu pricati besplatno preko Net-a", ali malo ide teze kada treba da plate za nesto sto im moze doneti korist. A kada i plate zele tu korist odmah, znaci 100 evra placenih barem 100 evra povrat a po mogucnosti 150e, 200e, 500 you name it. Kod drugih medija se ne hvataju toliko za ROI ali su culi da na Internetu ima "milijardu korisnika" pa ce ih vise videti nego u novinama.

@Cvele: Nisam od onih koji kukaju, ali iz licnog iskustva, a verujem i drugih koji imaju iole ozbiljnije sajtove, lepo im se sve prezentuje (bas planiram da unapredim media kit uskoro), objasne se sta se sve moze od oglasavanja na drustvenim mrezama, njima sve to bude super sta cuju, i verujem da je tako i da se ne foliraju ali nakon toga obicno ide - "sad je kraj godine, pa ne moze nista sad", "ili sad je sredina godine, zatvoreni su budzeti", "kriza je", "moze eventualno neka kompenzacija", "pa to ti je jako skupo" (a nije skupa reklama u novinama)... A cinjenica je da ono sto mogu da dobiju na drustvenim mrezama i community sajtovma uopste vrlo retko mogu da dobiju drugde i za te pare.

Cinjenica je da na domacem Internetu najbolje prolaze ja tebi-ti meni kombinacije pa tako imate sajtove sa 5-10 puta manje poseta od Naslova, Vesti, Karika, Bureka... koji zaradjuju isto toliko puta vise od oglasavanja.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat