Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 01. 2010.   #15
AG.RS
Banned
Qualified
 
Datum učlanjenja: 16.02.2009
Lokacija: Beograd
Poruke: 182
Hvala: 3
15 "Hvala" u 8 poruka
AG.RS is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za AG.RS Pošaljite poruku preko MSN za AG.RS Pošaljite poruku preko Yahoo za AG.RS Pošaljite poruku preko Skype™ za AG.RS
Default

Ja sam zato da se uvedu i donacije projekta. 10-20 $ mesečno mogu da dam za projekat. Mnogi drugi i ja bi platili neku svotu čoveku koji pozitivno promoviše Srbiju. Ja to zovem "pozitivnim patriotizmom". Lako je se napiti u kafani i dreknuti:"Ja sam Srbin?".Jesi, pa šta. Šta si učinio korisno za Srbiju? Gde si promovisao Srbiju?

Šta je to što će se strancu svideti u Srbiji? Svi moramo raditi na tome...

Dakle i ekonomija, i diplomatija i patriotizam se zasnivaju na malim ljudima i malim gestovima prema svetu.

Uvek ću novčano pomoći koliko mogu. Dokle god se stigne, to je plus za Srbiju. A dao Bog imamo ljude koji umeju, hoće i znaju da rade za Srbiju.

Šta vredi što imam najbolju atmosferu, najbolja jela, kafiće, izlete, ako to svet ne vidi?Jedna Skadarlija npr..jedan Zlatibor, Kopaonik..srpska jela...ako to niko ne vidi..

Ko god je protiv projekta ja ću mu besplatno omogućiti lečenje na 13. spratu WMA. Preporučujem mu takođe da se upiše u Eskime, i da se odrekle državljanstva Srbije.

Zato me batalite nekog pravilnika, neke reklame (reklama je naša zajednička-Srpska) i pomozite, koliko ko može i kako može.
AG.RS je offline   Odgovorite uz citat