Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 02. 2010.   #19
m2-webs
SEO Majstor
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 05.02.2010
Lokacija: Beograd
Poruke: 34
Hvala: 1
17 "Hvala" u 9 poruka
m2-webs is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za m2-webs
Default

hvala puno na odgovorima

e sad, jasno mi je koliko keyword u nazivu domena ima moc kad se doda i anchor text na backlinkove ali moje licno misljenje je da ce to vremenom da oslabi... tj. da ce google vec nekako to da regulise a i samo opismenjavanje korisnika interneta... jaka pozicija znaci i vecu posecenost ali dzaba velika posecenost ako je iskorscenost iste na niskom nivou!

sto se kontakt strane tice, jeste problem keyword density... to cu nekako vec da smanjim, tamo gde pise m2-webs.com cu mozda da dodam neku sliku umesto teksta ili slicno a i stavicu nofollow na kontakt... sto se homepage tice, svaka strana ima po 3 linka ka njoj... na vrhu, u meniju, i u footeru...

uglavnom, hvala na komentarima, u narednih 5-6 dana cu da sredjujem kod i detalje i eventualno dodam jos neku stranicu da polako budzim kontent i sredim linkovanje a i slike... pa cemo da vidimo kako ce ici napredak...

kad to sredim ide dodavanje bloga, u obliku poddirektorijuma

za pocetak, backlinkove necu sistematski da obradjujem, osim ako me neko slucajno ne doda i to ostavljam za vreme kada sajt bude "ustaljen".
m2-webs je offline   Odgovorite uz citat