Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 02. 2010.   #148
Ivalex
profesionalac
Qualified
 
Avatar Ivalex
 
Datum učlanjenja: 01.11.2008
Lokacija: Belgrade, Serbia
Poruke: 124
Hvala: 47
9 "Hvala" u 7 poruka
Ivalex is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Ivalex
Default

Znaci zaboravite na noramlne ljude i medije, boli njih ku**c. Svako cudo 3 dana. Naslovi su sensionalisticki samo da bi privukli paznju. Jedan covek koji ne zna o cemu se radi, je rako drugom koji jos manje zna, a skapirao je iz navoda prvog ili ti MUPa

Daj bre da komuniciramo bolje sa glavnim dezinforamtorom u ovom slucaju te pandure za visko tehnoliski kriminal.
Da iskorisitmo ovu "energiju" i ucinimo nesot opipljivo na duze staze.
Mozemo da trazimo nego prestavnika da dolazi ovde na forum i posebnoj temi da daje konkretne savete, da obavestava o novim regulacijama. A sa druge strane i mi njih da edukujemo, moram da budemo na istoj strani da ne bude nesporazuma, pa ko hoce illegalno neka navali, znace koje su posledice, ili barem gde moze da zaobidje zakon.
Da trazimo neki broj telefona na koji mozem da pozovemo da dobijamo jasne inforamcije odma, da ne lomim glavu po formima da se raspitujem sta smem i sta ne smem, da citam zakone koje su pisane za akademike, a ne za obicne cobane poput mene. Da ne trosim pare na advokate i nestrucne knjigovodje dok ne iskopam pravu inforamciju o trgovini na intenetu.
Da mozda par iskusnijuh calnova doavde budu njihovi savetnici, pa oni da dele info ovde.
Da ne budemo dva sveta. jbt.

A ove monke stvarno mi zao, a sa druge strane, pa niko nije bas toliko glup, a pogotovo oni da zanju da se na bilo koju ozbiljnu cifru pa cak i na prvatni racu placa mora da plati porez drzavi. Tacka. A oni su bili ocigleo upoznati, ali nisu znali da peru pare, imali su 10 racuna u bankama i offshore kompaniju, sto znaci da su pokusali da ne plate porez. Kaznite ih.
Jako mi ih je zao, jer su mogli jako lep legalan biznis da imaju, a verovatno kad im ovo skinu sa vrata ce i imati, ako in neko od ovih vecih kladionica ne pritisne.

A oko affiliate marketinga u koji bas ovih dana ulazim, ulazim bas u poker affilaite, i bas me brine me sta kao i gde da radim. Dali da prestajem ili da furam dalje...

Malo sam se iznerviarao
Ivalex je offline   Odgovorite uz citat