Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 02. 2010.   #182
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Prosto zato što je to sistem koji se koristi za oranizovano klađenje, usluga koja se naplaćuje zarad organizovanog klađenja od koje vlasnik servisa ima materijalnu dobit. Jedno je kada ti pričaš na TV-u da će Juventus da dobije Milan, a drugo je kada ti naplaćuješ tu uslugu.

Osim toga, tu je očigledno više stvari umešano od tog SMS servisa, kako ovi navode oni su uslužno vršili uplate na teritoriji Srbije na račune (tikete) online betting kompanija, i ako dobiju tiket - uplate im na račun dobitak. Šta je to ako nije organizacija igre na sreću?

Ne znam na šta se tih 550K odnosi, koji je period u pitanju, moguće je da je to obrt a ne zarada, ali kako god, zvuči kao previše para da bi moglo da se zaradi od nekog affiliate sistema. Na 2 godine to je skoro 23K mesečno, od affiliate sistema toliko prave veliki igrači sa farmom sajtova a ne jednim u moru tuđih.

A što se tiče onih novinara, ko ozbiljan čita Press, Kurir i ostale fanzine? Upravo sam čitao kako je u kući Čedomira Jovanovića nađeno X kg heroina ... i nigde ne spominju da to nije "onaj" Čeda ... samo se na jednom mestu provlači informacija da ima 53 godine, pa ti sam zaključi... i onda takvi retardi uzmu da pišu članak o "Sajber prevari od 550K eura"

Bilo kako bilo, ne treba biti brzoplet, znam da ih dosta ljudi poznaje i da su dobri likovi,... ali ne treba biti toliko isključiv dok ne saznamo sve detalje. Ja sam za to da se provere sve informacije pa da onda vidimo šta je od ovoga tačno. Evo Istok kaže da je upoznat sa njihovim sistemom, možda on može da odgovori na neka pitanja.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat