Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 03. 2010.   #300
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Saopštenje bi sada bilo malo zakasnelo, medijska prašina se slegla a to je možda ono što našim kolegama najviše i odgovara u ovom trenutku. Mislim da je bolje sačekati da vidimo šta će se na kraju naći u optužnici, onda će mnoge stvari biti jasnije.

Samo saopštenje je malo komplikovano i konfuzno za prosečnog Srbina kome se želi objasniti affiliate marketing. Ono na šta bih ja za sad bacio akcenat jeste etičnost medija i javno žigosanje dvoje ljudi koji su samo osumnjičeni uz nestručnost medija i nedostatak bilo kakve želje da se neke informacije provere.

Ok, sve se to pominje u saopštenju na neki način, ali ako nešto treba da potpišem svojim imenom i prezimenom sa ovakvim delikatnim stvarima, onda bih to morao i da napišem svojim rečima.

Citat:
Originalno napisao ljtruba Pogledajte poruku
Cekajte, da li su oni jos uvek u zatvoru???
Jesu.. po nekim poluinformacijama koje sam čuo, pritvor im je produžen "do daljnjeg".

Poslednja izmena od mileusna : 02. 03. 2010. u 21:19.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" mileusna za poruku: