Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 03. 2010.   #314
dacha
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 23.06.2005
Poruke: 196
Hvala: 35
35 "Hvala" u 30 poruka
dacha is on a distinguished road
Default

Postoji ispod dodatak (već sam ga citirao ranije) koji kaže da će se preduzetnik kazniti upola manjom kaznom, a njih mogu tako tretirati jer su imali firmu).

U svakom slučaju to je nevažno, radi se o prekršaju sa zaprećenom novčanom kaznom a ne o krivičnom delu, organizovanom kriminalu... Kakav god da je prekršaj, to nema veze sa celom ovom pričom. Kada bi svima koji naprave prekršaj objavljjivali slike na RTS-u, dnevnik bi trajao od jutra do sutra.

Čak mi ni priča o "pravljenju mesta" za Lutriju Srbije ili nekog drugog ne pije vodu - oni sajtove ne mogu da ugase, Đorđe će samo naći neki način da ne budu povezani sa Srbijom (možda se i odseli), a domaća verzija sajta će još i dobiti vetar u leđa.

Meni ovo najviše liči na borbu za opstanak smešnog i tužnog "odeljenja za borbu protiv visokotehnološkog kriminala" (ironičnog li naziva za gomilu neukih ljudi). Para nema, budžeti se krešu, ovi drugi delovi policije prikazuju kakve takve rezultate... A odeljenje ironičnog naziva sumnjam da je ikada išta pametno uradilo, otkrilo... Em smo mo daleko od visokotehnološke zemlje, pa samim tim i od visokotehnološkog kriminala, em su u tom odeljenju očigledno nesposobni za takav posao. Verovatno im je pretilo ukidanje, ili drastično smanjenje budžeta (prelivanje u druga odeljenja sa rezultatima), a davljenik se i za slamku hvata.
dacha je offline   Odgovorite uz citat