Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 03. 2010.   #39
f14Tr0n
NosceTeIpsum
Qualified
 
Avatar f14Tr0n
 
Datum učlanjenja: 13.06.2006
Poruke: 153
Hvala: 123
43 "Hvala" u 26 poruka
f14Tr0n is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za f14Tr0n Pošaljite poruku preko MSN za f14Tr0n Pošaljite poruku preko Yahoo za f14Tr0n Pošaljite poruku preko Skype™ za f14Tr0n
Default

da, jasno mi je to, kada sam rekao "izgubi se trag" mislio sam na to da ne moram da platim nishta jer shta mi se jednom desilo, citiram sluzbenika u banci i sebe:

Dakle, legla mi je lova sa Moneybookers-a cca 80 EUR, znachi nishta preterano.

Dodjem ja da podignem lovu u banku, dam svoju karticu za koju m ije vezana virtuonka i on gleda balance i kaze "vi imate uplatu iz inostranstva, na to morate da platite (zaboravih iznos tachan) ali cca 500 din na sume do ne znam tachno koliko novaca a preko toga josh + neki odredjen % na primljenu sumu.

Ja mu kazem da sam do tada takodje primao samo shto sam prebacio na drugi rachun i nisam nikad anishta platio i da ne zelim ni sada da platim i pitam ga lepo da sma prebacio novac na drugi devizni rachun i dao vam tu drugu karticu da li biste registrovali tu uplatu tj da li bih morao da uplatim tih 500 din za uplatu iz inostranstva? I covek mi odgovori, "u principu ne bi skontali i ne bi platio" i ja g alepo zamolim da mi isplati tih 80 EUR da ne idem bzvz kuci do kompa i prebacim ebankingom na drugi rachun samo cu se cimati i progleda mi kroz prste i da mi lovu...

Inache znam da se sve to belezi ali kazem nijednom nisam potpisao nishta kada je stizalo od MB, a bilo ga je...
f14Tr0n je offline   Odgovorite uz citat