Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 03. 2010.   #31
3banchi
branislav mandic mando
Wrote a book
 
Avatar 3banchi
 
Datum učlanjenja: 30.10.2009
Lokacija: NS
Poruke: 1.241
Hvala: 261
486 "Hvala" u 189 poruka
3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru
Default

Stizu polako detalji ovog slucaja...Press
Evo i nekih izvoda:
Citat:
među uhapšenima nema radnika Lutrije, RTS-a i Pinka, već je reč o organizovanoj grupi koja je na nedozvoljen način, korišćenjem specijalnih softvera i velikog broja računara, mesecima nelegalno osvajala dobitke! Da ne bi bili „provaljeni", oni su plaćali ljude iz cele Srbije da za sumu od 150 do 1.000 evra na televiziji, javno preuzmu dobitke!

Urednica Informativnog programa Pinka Tanja Jordović za Press kaže da je i ona od nezvaničnih policijskih izvora saznala o kakvoj je prevari reč.

- Kako se pojavi najmanja jedinstvena ponuda od, recimo, 320 dinara, njihova se automatski prebacuje na 319 dinara. Mi smo takvu igru sa deljenjem automobila imali 2008. godine. Ne znam da li se istraga protiv 14 uhapšenih odnosi i na našu igru. Kod nas se sad emituje „Mobto", koja nema veze sa tim i funkcioniše po sistemu izvlačenja brojeva - kaže Jordovićeva.
Ne znam da je ovo mogao napraviti neki spoljni igrac...morali su debelo poznavati softver i imati pristup serverima, na ovaj ili onaj nacin.
__________________
...
Ej, živote, teško ovo jebote,
mani me se živote, ti ga nabijem!
3banchi je offline   Odgovorite uz citat