Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 03. 2010.   #56
buksula
expert
Expert
 
Datum učlanjenja: 03.05.2007
Poruke: 568
Hvala: 40
51 "Hvala" u 30 poruka
buksula is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao noviKorisnik Pogledajte poruku
Eh, pravila pravila.

Pročitao sam juče. Da krenemo od srećne tačke 13:


No, u praksi ćeš da gledaš RTS i malo-malo će biti prekida programa s reklamom igre i jasnim pozivom da se šalje SMS sa ponudom. Da li se poziva i na upoznavanje s pravilima, tada ili na samom izvlačenju?

Jer, poznavanje pravila može da odluči i o učešću u igri. Kao ilustraciju, citiraću još malo pravilnika:

Halo - To znači da Dobitnik postaje besplatna igračka marketinga Priređivača. Maskota.

Kao Dobitnik moraš da uđeš u 'Velikog brata', želiš li dobitak. Ako ti tako nešto smeta, zašto to uopšte igrati?

A opet, kako znati za ovo citirano ako ne pročitaš pravilnik? Inače, potrebno je odgristi prilično parče vremena da se sve to iščita, da ne kažem koliko još da se razume šta tu zaista piše...

Još uvek ne znam šta piše u pomenutom 5. stavu 33. člana Zakona o igrama na sreću, ali slutim da se slična klauzula odnosi generalnije na Dobitnike premija u raznim igrama Priređivača (lako me je demantovati ako ovde grešim).

Da nastavim - ovo na primeru igre loto - gde se ta sedmica skriva dugo dok cifra premije naraste do višemilionskih eura (u dinarskoj protivvrednosti)... Pa eto, za kraj, samo još jedno pitanje - koliko je za Dobitnika bezbedna javna objava identiteta?
Ja sam za to da demantujemo te igre - ali ce uvesti porez na extra dete
buksula je offline   Odgovorite uz citat