Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 03. 2010.   #78
flash_back
Banned
Professional
 
Datum učlanjenja: 23.04.2006
Lokacija: BG
Poruke: 270
Hvala: 11
9 "Hvala" u 5 poruka
flash_back is on a distinguished road
Default

heh, ne ide to tako social network kakav oni hoce sa svim opcijama i funkcijama koje su trazili ne moze ni u africi da se naruci ispod 100k, taman posla da postoji u open source varijanti! potrebno je brate mnogo mozganja da bi se ispunio zahtev mojih "drugara", nije to 6 meseci zezanja na kompjuteru, vec trazenja najboljeg i najbrzeg resenja (sto nikada skoro ne ide zajedno!) za date funkcije i opcije koje treba da se kreiraju!

dakle necu ja da odem u npr: CG na 6 meseci, da pijuckam limunadu i kuckam kodic vec suprotno, da sedim sta? kao debil kuci i da pokusavam da realizujem projekat za koji treba min. 10 programera a da pri tome psihicki ne puknem! i sutra kad se prodaje da vecinski deo prepustim drugaru jer je imao 10k da se zavrti stvar?

molim te, ne pocenjujem ja ni "ideju" ni fin. investicije, nego stvar je u tome da ako ne pristanu moje uslove igre neka idu dalje, bas me interesuje koga ce da nadju to da im ne samo "napise", vec realizuje! ne bih ni sebe da podizem, daleko od toga, samo stvar je u tome da ja nisam "majstor" koji treba da sprovede ideju u delo, vec covek od koga se ocekuje da uradi nesto sto su xx programera radili ko zna koliko vremena! projekat je izazov pre svega, u realizaciju ne sumljam, ali brate nisam lud da svoju "intelektualnu i originalnu" svojinu u slucaju prodaje dajem u bezcenje jer je drugar uleteo 10k da se prica zavrti!

dakle, moja odlika je konacna, 80%, dno dna 75% u slucaju prodaje mreze, ako se ne slazu sa time srecan im put TT je na lepom putu, da ulozim samo tu malo u marketing, kompletiram samo pricu, nabijem recimo 10k korisnika, privucem 5-10 ozbiljnih sponzora i uspeo sam da sebi obezbedim finansiska sredstva da ne moram da mislim na sutra

---

i da, obavezno da promenim server dream host je pukao od oversellinga, pisao sam im do sada 50 puta bez preterivanja, osetno je posle mail-a ubrzanje 3-4 dana i opet sve u krug

Poslednja izmena od flash_back : 16. 03. 2010. u 20:12.
flash_back je offline