Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 03. 2010.   #151
robi-bobi
expert
Grand Master
 
Avatar robi-bobi
 
Datum učlanjenja: 05.10.2005
Lokacija: Sofia, Bulgaria
Poruke: 805
Hvala: 222
958 "Hvala" u 68 poruka
robi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za robi-bobi
Default

Citat:
Originalno napisao Dejan Bizinger Pogledajte poruku
...
U Bugarskoj je to Epay.bg...
samo da se nadovezem

ja sam dosao bugarsku 2000-te godine
jos tada je epay.bg postojao i njime se moglo automatski platiti telefon, struja, voda ...

recimo za telefon: upises broj, aktiviras uslugu i kazes im: tog i tog u mesecu, skinite mi sa racuna koliko treba

sad, 10 godina kasnije, je stiglo dotle da je obican narod naucio da koristi internet placanje jer mu stedi vreme i pare

ono sto srpskom IT-ju JAKO ometa razvoj je upravo to sto internet nije deo zivota obicnog gradjanina

sr i bg imaju otprilike slicno stanovnishtvo po broju, a uporedite koliko oglasa ima za polovne automobile, recimo ovde:
www.mobile.bg (122 917!)
isto je i za stanove, oglase za posao i sta sve ne

sr ima tu prednost sto neki sajtovi tek sada ulaze u igru, pa mogu da koriste nove napredne tehnologije, moderniji dizajn itd (tipican primer, gorespomenuti mobile.bg - uzasan UI, radjen pre vise od decenije)
takodje, bliskost trzista sa ostalim ex-yu zemljama je plus

ukoliko ne dodje paypal, ozbiljno savetujem da neko (sa dovoljno sredstava i znanja) odradi srpski epay.rs
cak i da dodje paypal, lokalizacija i integracija sa lokalnim firmama ce uvek biti prednost
robi-bobi je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" robi-bobi za poruku: