Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 03. 2010.   #55
buksula
expert
Expert
 
Datum učlanjenja: 03.05.2007
Poruke: 568
Hvala: 40
51 "Hvala" u 30 poruka
buksula is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao ivanhoe Pogledajte poruku
moguce, a i tebi bi isto pomoglo
sigurno - a ja to uvek radim.


Citat:
Originalno napisao ivanhoe Pogledajte poruku
kao sto rekoh, mislim da ne razumes o cemu pricam kad kazem autorski clanak. Carl Bernstein je razotkrio Votergejt, Seymour Hersh je razotkrio pokolj u Mai Lai, i time direktno pomogao zavrsetku Vijetnamksog rata. To su pravi novinari koji su pisali zanimljive clanke za koje vredi platiti. Ne mora da bude tako spektakularno, mozda imas nekog dobrog satiristu, pametnog analiticara ili sta vec, dobru karikaturu, znaci originalni sadrzaj koji ne mozes da nadjes drugde (vs. servisne vesti koje nase novine uglavnom objavljuju na netu, i onada svi pisu o jednom te istom). To vredi para jer je unikatno, pogotovo kod stvarno dobrih novina gde imas od svega toga pomalo na istom mestu.
Jedini problem je sto bilo te stvari mozes da nadjes gde oces - copy-paste samo tako.

Ako oces to onda citraj bajke - one su isto zanimljive i unikatne.





Citat:
Originalno napisao ivanhoe Pogledajte poruku
Evo ja recimo i dalje kupujem Politikin zabavnik i Svet kompjutera, iako apsolutno sve te informacije mozes naci na netu besplatno. Zasto? Zato sto nije stvar u tome da dodjes do informacija, nego da se opustis i uzivas. Placas da bi te neko zabavio raznovrsnim informacijama.
Politikin zabavnik i Svet kompjutera su authoritive casopisi.
Politikin zabavnik - gomila netacnih informacija ali su mi bile zanimljive dok sam bio peti razred osnovne skole.

Svet kompjutera - opet taj tip clanaka mozes da procitas gde oces za dzaba - tj naravno i mnogo bolje clanke.

Medjutim ti volis papir.Pa onda kupuj.
buksula je offline   Odgovorite uz citat