Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 04. 2010.   #7
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao Miloje Sekulic Pogledajte poruku
Ajde da nastavimo po mungosu, pre par dana sam pricao nesto sa jednim danas dosta poznatim i citanim blogerom (u IT&internet oblasti) i kad sam pomenuo Biznisblog - covek nije znao o cemu pricam.
Kao da si pazljivo biranim atributima sam dao odgovor na ovaj fenomen. Tvoj sagovornik je poznat i citan danas, Biznisblog je bio poznat i citan pre par godina, i ovde ja dodajem da taj bloger verovatno nije ni bio bloger ili u IT/Web biznisu pre par godina. Kao sto sam se ja skolovao par godina i poceo da radim u velikom sistemu, niko me nije pitao da li znam ko je bio taj i taj lik u rukovodstvu mog preduzeca 2-3 godine pre nego sto sam poceo da radim.

Druga stvar je sto mozda mnogi ocekuju da obim i raspolozivost informacija ucini ljude bolje nafilovanim istim ili boljim analiticarima, to su vec mnoge studije okarakterisale kao nemogucu misiju. CIA i dalje dobija iste rezultate na testovima za posao, i sama zakljucuje da taj neki dar na rodjenju i neostecen u detinjistvu i mladalastvu ostaje i dalje komparativna prednost uspesnih nad onima manje uspesnim, bez obzira koliko sati na Fejsbuku milioni manje uspesnih "investirali".
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat