Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 04. 2010.   #29
buksula
expert
Expert
 
Datum učlanjenja: 03.05.2007
Poruke: 568
Hvala: 40
51 "Hvala" u 30 poruka
buksula is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Zero-Cool Pogledajte poruku
Dugo sam vec u kosarkaskim vodama, mnogo staza imam, a cesto sam igrao sa milicicem i tepicem jos dok su bili klinci....obojica nisu bili nista posebno, ali su imali veliku volju....prednost tepica je sto je dospeo kod duleta koji je od njega napravio igraca vrhunskog kvaliteta, dok je milicic napravio veliku gresku odlaskom u NBA tako mlad,jer tamo nije imao ko da ga pogura kad mu je najvise trebalo, kad se razvijao kao kosarkaska licnost. Sada se bori i trudi da to postigne, ali za mene je on jedan "balvan" i dzaba mu sve sto se trudi kad nema u glavi....Ovaj sport definitivno ne moze da se igra mehanicki i od svakog igraca se zahteva da koristi mozak(od nekog igraca vise od nekog manje, sve zavisi od pozicije)...voleo bi da uspe da napravi zavidnu karijeru tamo ali sa tim stavom koji je stekao ne verujem.
Pa valjda si video da koristi mozak - popravio se asistira daje koseve lupa banane. Ranije je bio samo extra odbranbeni igrac (koji kvari atmosferu u timu) a sada zna i da pogodi kos i da asistira - pa je najverovatnije promenio svoj stav (ja sam najbolji ovde u - ja igram kako igram ali se maksimalno trudim da moj tim pobedi) - i da je nesto naucio.

A da je balavac bio jeste - mozda je i jos uvek - ali ne verujem DR Dusan Ivkovic ne moze da mu pomogne. A ako ne slusa nekoga kao Dusan Ivkovic onda je i dalje balvan ko sto kazes.
buksula je offline   Odgovorite uz citat