Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 04. 2010.   #25
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao nixa Pogledajte poruku
Zeli da se postigne neki osnovni minimium komunikacije.Pokušajte da na forumu komunicirajte kao što bi komunicirali uživo i sve će biti sasvim ok.
Ako ne moze da se postigne osnovni minimum komunikacije, sto onda ne reagujes brze. 15 sati je stajala Torbicina uvreda i jos ona druga dva komentara sa psovkama, i niko nije reagovao. Moj licni utisak je kao da je nekima prosto stalo da se ljudi vredjaju i svadjaju na forumu. 15 sati si imao vremena da reagujes, i ti i drugi moderatori. Ovako, Torbica se samobanovao, ne sme ni na privatnu poruku da mi odgovori na moj ljubazni upit kada mu odgovara da dodjem do firme u ponedeljak, da mi se izvini i sta vec uz to ide kada se neko mnogo mangupira pa se preigra. A da si odmah obrisao onu splacinu od poruke, ja to ne bih ni video.

Kao da je nekima stalo da postoje ovakvi incidenti, kako je moguce da niko nije reagovao na potpuno neosnovanu provokaciju u prvom Mungosovom postu, kada se samoproglasio za inovatora minimalizma u Web-u, na osnovu jasne kopije drugog sajta, i pritom optuzio kolege iz Agene, Omnicoma, kako oni plagiraju njega.

Obrisao si mi komentar nocas, da je skoro pa bezobrazno optuzivati predstavnike vlasti sto nemaju sluha i vremena za pitanja i sastanak sa clanovima DPT-a, pa kako da imaju kad je ovakva situacija. Torbica vam je obecao sastanak, javite kako je prosao. A ako je Torbica onako prostacki reagovao samo zato sto je cuo za neko moje imenovanje, evo, obecavam, brisite mi i prepravljajte poruke, ja cu sve uciniti da do tog i slicnih sastanaka dolazi na redovnoj bazi, jer vrlo dobro znam da tiha vecina ovde to zasluzuje, i svojim radom i svojim ponasanjem.
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat