Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 03. 2006.   #1
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default Dve supene kašike laži na svakih 6 sati

Možda sam ja preveliki moralista ali mi sve više smeta očigledna laž u svrhu marketinga. Naime dobio sam spam u kojem autor piše sledeće:

Citat:
Najposeceniji dejting sajt u Srbiji na kome se ljudi zaista upoznaju i druze o cemu govore i galerija slika!

Za samo 3 meseca preko 17 000 clanova, uz i dalje neverovatni odnos muskih zenskih clanova 1:1!
Prva rečenica, osim što je besmislena, je očigledna laž za sve koji znaju stanje na toj sceni, međutim, za laž u drugoj rečenici može da se ide u zatvor, naročito 1:1 odnos

Pošto znam od koga potiče, nije ni iznenađenje, pošto su oni izgradili već par sajtova na laži, a iza svega stoji čuveni balkan-cash i njihovi tzv. affiliate sajtovi, koji su u stvari sajtovi koje oni drže.

Na kraju ovo nisu ni supene kašike laži, već one kutlače sa vojničkog kazana

Off Topic: Ne želim ni da komentarišem očiglednu sličnost ne samo u features nego čak i u nazivu features pa čak i promo tekstovima pojedinih "dating" sajtova sa RC. Neki su čak maznuli kompletan META DESCRIPTION
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 03. 03. 2006. u 21:04.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat