Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 05. 2010.   #15
trazimcuruzabrak
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 15.06.2007
Poruke: 209
Hvala: 0
50 "Hvala" u 9 poruka
trazimcuruzabrak is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao pcigre Pogledajte poruku
Zašto pitaš kada ne slušaš dobre savete koje si dobio?

Za obalst kojom si rešio da se baviš, SEO je najbitnija stvar poslovanja. Čitaj, istražuj malo.

Imaš mnogo početničkih grešaka, u prevodu, slabo si čitao i najosnovnije dostupne dokumente.

Poslušaj ljude i sredi stvari, pa ako to ne pomogne, nastavi dalje.
Naravno, naravno da nisam ja rodjen sa SEO znanjem, i naravno da sam itekako otvoren za ucenje. I naravno zahvalan sam jako svima koji mi ovde daju savete. Ali ajde da budemo konstruktivni. Jednostavno mislim da za ovaj moj problem onpage optimizacija nije problem. Ne kazem ja da sam je odradio savrseno, daleko od toga ali analizirajuci onpage optimizaciju nekih sajtova koji su na tom medjunarodnom indeksu visoko plasirani mogu reci da je moja stranica daleko bolje odradjena. Neki cak nemaju ni teksta, ni H1 naslove, itd itd. Takodje postoje sajtovi tamo na nekoj 50-toj strani koji ni nemaju u naslovu i title tagu rec "igrice" , itd itd. I na osnovu svega toga zakljucujem da onpage optimiyacija nije uzrok zbog cega nema moje stranice u prvih 100 strana pretrage na medjunarodnom google indeksu.

Od velikog mi je znacaja da mi neko odgovori na sledece pitanje: Ja sam recimo ispred jednog sajta u RS indeksu a taj sajt je u medjunarodnom indeksu na drugoj stranici predtrage a mene na prvih 100 stranica pretrage nema, zasto je to tako?! Jer ako sam na SR indeksu ispred tog sajta to znaci da sam bolje odradio onpage optimizaciju ako je po vasem rezonu koji mi gore pisete.
__________________
Igrice
trazimcuruzabrak je offline   Odgovorite uz citat