Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 05. 2010.   #5
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao mileusna Pogledajte poruku
Inače mi je jedan što radi u Intezi rekao da sve te naloge za prodaju/kupovinu deviza koji stižu preko FX-a, mora da proveri i službenik lično , tj. ne rade po automatizmu, pa mi i on savetovao da je bolje i brže da te stvari radim offline?! Moguće i da je bio u pravu jer sam jednom popunio neki takav zahtev preko FX-a i nikada te devize nisu prodate/kupljene, ne sećam se šta je bilo. Mislim da se ovde još neko žalio da odradi zahtev danas a transakcija se obavi tek sutra ili za par dana?! Tako da sad lepo prošetam malo i predam papirče na šalteru i to se završi za dan.
I meni se desavalo slicno tako da i ja zahtev za otkup saljem iskljucio offline. Sustina problema je da se taj zahtev (034 ili kako god) za otkup preko Fx clienta salje u Novi Sad (tj. oni ga obradjuju), tako da moze doci do svakojakih problema (nisu bas azurni).
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat