Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 03. 2006.   #6
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Bolje da su napravili sajt kako valja... klikovima sam dosao preko njihove custom 404 do linka http://www.smssoftware.co.yu/program...ami/index.html

Desni menu "ostali programi" ima 50% dead linkova.

Bolje da su vreme potrošeno za učitavanje validatora potrošili za testiranje sajta. To su totalno pomešani prioriteti, jednostavno nemam reči.

Još kada pogledaš kakav proizvod prodaju... pa 90% njihovih klijenata su sredovečne žene koje još uvek misle da ih monitor zrači i da nose cvikere zbog kompjutera. Siguran sam da ni jedan nema T-shirt sa "get firefox" jer i ne znaju šta to znači - samo može da ih uplaši ako im neko to prevede.

I njima su našli da prodaju "100% valid..." frazu? Pa bar 40% njih koristi Windows 98 na nekom Pentiumu I i više vole da odu 10 stanica autobusom do banke nego da pošalju nalog za plaćanje online.

Znam bre sve, imam i ja knjigovođe, a moji su još advanced. Ne smem ni da zamislim kakvi su drugi.

A zna se kako se u firmama odlučuje koji softver za knjigovodstvo da se nabavi - onaj koji traži knjigovođa.

Zato, ovim momcima, ili onome ko je odlučio ovo da uradi poručujem najdobronamernije - think again. Mnogo manji problem bio bio da su, kao i većina banaka, napravili IE-only sajt nego ovo. Ako mislite da su banke "mutave", dajte da vam ispričam nešto o kreditu za stan koji sam dobio...
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat