Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 03. 2006.   #20
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ja i danas "plaćam danak" radu za prijatelje koji je završen pre par godina. Bio je dogovor da im pomognem, da im uradim sajt za džabe, a kasnije će sve poslove koje imaju (raznu štampu) da idu preko mene i plaćaju kada malo "stanu na noge". Naravno, od toga nije bilo ništa, a kao epilog tražili su da dam nekom liku da administrita sajt zato što im on nudi neku kompenzaciju.

Rekoh im "nema problema, ali onda da platite taj sajt pošto ste prekršili sve dogovore". Dogovorimo se da plate u nekoliko rata, i po zadnju ratu sam išao juče popodne, dve i po godine kasnije. Čovek mi da pare, savijene, a ja naravno nisam ni brojao ni gledao. Kada sam došao kući, jedna novčanica od 100 eur je pocepana na pola, skoro celom dužinom, jedva se drži, a druga slično ali je zalepljena selotejpom. Nisam bio ni ljut, ni razočaran čak ni iznenađen, samo sam mu poslao mail: "To samo govori kakvo ti misljenje imas o meni. Ako cemo da se karamo, kazi bar da znam da se naguzim i da skinem gace."

Malo pre sam dobio odgovor "aj sutra cemo da zamenimo".

Eto, toliko o radu sa prijateljima, a sećam se da sam jednom napisao poduži post baš na ovu temu, samo se ne sećam na kom forumu.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat