Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 06. 2010.   #226
McKracken
Siva eminencija
Grand Master
 
Avatar McKracken
 
Datum učlanjenja: 24.06.2005
Lokacija: Belgrade
Poruke: 930
Hvala: 192
259 "Hvala" u 129 poruka
McKracken ima spektakularnu auruMcKracken ima spektakularnu auruMcKracken ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za McKracken
Default

Elem, ja imam na papiricu presudu vrhovnog suda koja potvrdjuje ono sto sam rekao .

Po n-ti put: Knjigovodje uglavnom boli prangija da se opterecuju i obracunavaju onako kako im je najlakse. Kvalitet im se obicno krece od ljutog ocaja do vrlo loseg.

Jedino validno misljenje je misljenje ministarstva, a to kako "pametne knjigovodje" misle je obicno drugacije. Cak sam doziveo da cujem da knjigovodja konstatuje "jes da imas misljenje, ali nije bas to tako.. Bolje da platis".

Citat:
oni su zaposleni u jednoj firmi a druga je duzna da im placa doprinose kad ih vode na seminare po clanu 85. t. 13 bash
Koji se za taj period odbijaju od obracuna u maticnoj firmi. Malo nakaradno resenje, ali sta nije nakaradno u ovoj zemlji.

@buksula:

Ne ocekuj da ces u banci dobiti pouzdane informacije o porezima jer to NIJE njihov posao. Cak i tamo gde to jeste njihov posao, kao sto je poreska, dobices polovicne informacije i uglavnom netacne.

Poslednja izmena od McKracken : 20. 06. 2010. u 19:54.
McKracken je offline   Odgovorite uz citat