Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 06. 2010.   #8
stojan.dim
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 23.06.2010
Poruke: 10
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
stojan.dim is on a distinguished road
Default Ko se oseća zaštićen

Kako se samo i firme a i pojedinci osećaju zaštićeni kada sede za kompjuterom. Ljudi nemaju pojma šta se sve zna i kako lako se otkrivaju stvari. Moguće da se sitne ribe puštaju dok se ne uhvate veće, ali zezati se sa tim kako ovde ljudi rade je... ajde vi procenite dal je pametno. Nije policija ono što piše kazne i fata navijače, odnosno ako mislite da jeste neće moći dugo to da bude. A ovde i drugde gde čim pomeneš da se ganjaju Internet prestupnici odmah se gase teme, nadmeno vređa onaj koji to spominje.
Sve se vidi ko hoće da gleda. SVE! I ova moja poruka i vaše poruke. A reče mi neko da ne mašem crvenom maramom ispred bikova i budem naivan. Ne znam ko može ispasti naivan na kraju.
Ali neću dalje, opet će da se ukidaju teme i dodeljuju zahvalnice neistomišljenicima koji misle da je dovoljno izvređati mene i svi problemi su rešeni. Čudan su ljudi soj. Da ne pričam o paranoji koja je evo vidim zahvatila i nas sa ovim novim zakonom o praćenju elektronskih medija. Al možeš da pričaš šta oćeš, to sve deca cveća... arogantno te nazovu papkom i misle to je dovoljno. Super ste!
stojan.dim je offline   Odgovorite uz citat