Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 07. 2010.   #5
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Ne bih te korisnike nazvao naivcine nego nedovoljno tech-savvy korisnicima. Onaj primer od pre za VOIP - ako reklama kaze zovite vase rodjake 10 puta jeftinije nego sto sada zovete, treba vam to, to i to i cela procedura traje toliko onda taj neko ne mora da zna da ima Skype ili druga resenja gde ima besplatni razgovori a mozda mu to i ne treba jer druga strana nema Skype.

Ja verujem da kada bi se pravila anketa i pitali ljude sta znaci skracenica ADSL da bi mnogi rekli Analogno digitalna sezampro linija. Svojevremeno je bila bas dosta raspostranjena ta reklama na TV i bilbordima a kasnije i za SIT.

Mnogi nemaju pojma za grupnu kupovinu, da mogu da kupe nesto mnogo povoljnije da je to pokrenuto jos pre u USA sa Groupon.com a jos pre sa Letsbuyit.com Do nedavno kada sam spomeo groupon mnogi koji se bave Internetom i prate Internet trendove nisu znali sta je to. Promocija takvih servisa isto moze da bude korisno i offline zbog brendinga kako kod kupaca tako i vlasnika objekata. Samo je eventualni problem sto tech-savvy korisnici su obicno i ti koji imaju Internet platezne kartice.

Suvlasnik jednog popularnog sajta za putovanja je imao pre veliki bilbord na vise mesta u BG. Rekao je da je imao koristi od toga jer je lakse sklapao poslove sa agencijama.

Daleko od toga da promovisem offline, ja sam uvek za online oglasavanje ali bi hteo da vidim iskustva onih koji su probali offline sta misle.

Citat:
Originalno napisao trazimcuruzabrak Pogledajte poruku

Medjutim ne stoji tvoja prica da dovodis preko offline marketingom NAIVCINE koji nista neznaju o internetu. Jer kako oni da pristupe tvomservisu (koji je skuplji od ostali takvih servisa) ako doticni gledalac nema internet? Znaci oni imaju internet kako bi pristupili tvom ajtu. A ako imaju internet onda su upuceni kao i oni koji dolaze sa na primer google adwords.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat