Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 07. 2010.   #27
f14Tr0n
NosceTeIpsum
Qualified
 
Avatar f14Tr0n
 
Datum učlanjenja: 13.06.2006
Poruke: 153
Hvala: 123
43 "Hvala" u 26 poruka
f14Tr0n is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za f14Tr0n Pošaljite poruku preko MSN za f14Tr0n Pošaljite poruku preko Yahoo za f14Tr0n Pošaljite poruku preko Skype™ za f14Tr0n
Default

I ja sam bio prosle godine u periodu od cini mi se 17.jula - 1. avgusta na Zakintosu - Laganas... Definitivno mesto za mlade po meni... Izlasci, alkohol, zezanja do jutra... CInjenica da ima Engleza, Svedjana, Danaca, Norvezana, i cinjenica jeste da piju po ulicama, lumpuju, ali su oni pricha za sebe, ne diraju nikoga, drze se zajedno itd... Definitivno po meni (barem to mesto) a i nesto ostala pored nisu za porodicu... More jeste lepo sto Nemanja kaze, plaze su OK, mi smo uzeli na 4 dana kola i obisli bukvalno celo ostrvo i otisli na neke druge plaze sem u Laganasu ali i one nisu mirnije, vec je i tamo organizovano neko zezanje, jurnjava, itd... Bas je plaza sa vodenim sportovima izgorela 1 dan posle nas kada smo je obisli... Imas cuveni Ship Wreck, itd... Ako te zanima, mogu i neke fotke okaciti ili poslati, mada toga ima tone na netu :-) Sve u svemu, moj zakljuchak DEFINITIVAN ODLAZAK i GARANTOVANO DOBAR PROVOD za MLADE... Jedno veche smo sreli nekog naseg lika koji se napio jako, do te mere i psovao je celu noc kako se pokajao sto je dosao sa devojkom na takvo mesto (Laganas) Devojka mu ostala kuci da spava sa drugaricom, a on i ortak izasli napolje i odbili se od zivota, znaci napao je svaku ribu tako da, definitivno mesto za provod i ludilo, a da sto i Nemanja kaze, nadje se i po koja porodica ali mislim da sada kako pocinje sezona da ce ih biti shto manje... Mozda bolje Skijatos... lepo takodje... ;-)
f14Tr0n je offline   Odgovorite uz citat