Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 07. 2010.   #35
buksula
expert
Expert
 
Datum učlanjenja: 03.05.2007
Poruke: 568
Hvala: 40
51 "Hvala" u 30 poruka
buksula is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao webgazda Pogledajte poruku
Veoma jednostavno, nemoj da radis ako ne mozes da zaradis! Nije svako za privatan biznis!
A kako da zna pre nego sto proba? Ja tvrdom da je bas svako za privatan biznis - samo treba par godina dok se uhoda. naravno vecina njih odabere da crnci po stranim firmama (kod nas) za male pare - i to bas zbog verovanja: Nije svako za privatan biznis!. Dakle SVAKO je za privatan biznis mora se ponoviti vise puta.


Citat:
Originalno napisao webgazda Pogledajte poruku
I ne kontam tvoje razmisljanje, da li si svestan da mozda ovaj forum i ovu temu cita neko iz policije ili poreske uprave i moze da ti se pojavi sutra kuci!?? Videli smo jos takvih slucaja, pre samo nekoliko meseci ako se secate...
Hvala na brizi. Koji primer ako nije problem?
Ja tu zaista ne vidim kako ja krsim zakon zato sto iznosim svoja razmisljanja zasnovana na cinjenicama [da ponovim da ja nisam taj koji podstice sivu ekonomiju - to je neko drugi].

Naravno sa druge strane ok je ako cita neko iz poreske uprave - bio sam u gotovo svim poreskim upravama i to veoma cesto tako da oni vise brinu da li ce ja da se opet pojavim kod njih. Naravno njihov licni zakljucak po ovom pitanju je najvecim procentom identican ko moj. Tesko da ce nekom da padne na pamet da dolazi kod mene [iz poreske ili policije] i da mi kaze da uredno placam porez i da imam pravo na slobodu govora i na slobodu razmisljanja nesto ne verujem.

Ali naravno ako neko iz nadlezne poreske ovo cita - neka mi slobodno posalje pm dacu mu sve kontakt informacije. I besplatni primerak halo oglasa pa da pocne da se bavi svojim poslom.

Poslednja izmena od buksula : 20. 07. 2010. u 05:59.
buksula je offline   Odgovorite uz citat