Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 08. 2010.   #46
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Meni je bilo tamo bilo super, ne znam šta te konkretno interesuje ali je sve u svemu bilo baš dobro. E sad, Koručula nije mesto za ludovanje, više je onako - mirnije, meni to odgovara pošto sam sa decom, ali nekome ko traži divljanje celu noć verovatno će Hvar biti bolji, osim toga - tu je preko puta.

Znam da većinu interesuju i cene, one su standardno jake, restorani i ne toliko, možemo da kažemo da je malo jače nego u Beogradu, ali je kupovina u prodavnici baš skupa. Na primer, kupili smo 1 koka kolu od 2 litre, 1 vodu, 1 kiselu i litar soka ... cena oko 50 kuna, što je ok 7eur, odnosno 740 dinara. To u Beogradu nije više od 300 dinara. Možda ni to ne deluje puno, ali ako razmislite ... vrućine su, pije se puno tečnosti, mi smo trošili oko 15 eur dnevno samo na sokove i vodu, a gde su još po par sladoleda dnevno i ostale "sitnice" na koje ode najviše para. Pa ako hoćeš da kupiš neko pivo, vino, Anižetu ili nešto slično - ode gomila para samo na piće.

Ali smo otišli u restoran, jako dobar, večera za 5 odraslih i 3 dece ... 120 eur. To nije puno, toliko bi izašlo i u Beogradu u nekom boljem restoranu. Tip: nemoj da jedeš dole ispod zidina, tu je najlošija klopa a najskuplje, prošetaj po starom gradu ima dosta konoba u kojima nije gužva jer ljude mrzi da šetaju, a klopa je bogovska.

More je super, jedino sa čime mogu da poredim je more oko grčkih ostrva. Ima gomila stranaca, uglavnom česi, poljaci, rusi, mada ima i amerikanaca, britanaca i nezaobilaznih holanđana i nemaca. Ako ideš kolima obiđi i druga mesta, ostrvo ima oko 60km i ima dosta drugih mesta u kojima je možda i bolja plaža nego baš u Korčuli.

Eto, valjda je dovoljno
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat