Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 08. 2010.   #53
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Ja sam preko "neta" rezervisao Skijatos. Mada nije baš booking u pitanju, nego smo slučajno naleteli na sajt nekih apartmana čiju smo lokaciju znali i svideli su nam se onako "od spolja" prošle godine, pa sam poslao mail i onda smo sa gazdaricom ugovorili rezervaciju.

Malo sam gledao tu problematiku kad smo mi planirali odmor u Grčkoj jer smo gledali i ponudu agencija i booking. Preko agencija ume da bude jeftinije, čak i za isti smeštaj, kontam da negde uzmu unapred pa imaju bolju cenu. Ali je i realnost da agenicje obučno uzimaju što jeftiniji i krš smeštaj, pa su zato i povoljniji. Mi smo sada smeštaj platili kao i prošle godine preko agencije a bio je neuporedivo bolji, čistiji, udobniji...

Čak i u elitnom hotelu, preko naših agencija ćeš da završiš u nekoj krš sobi pored kuhinje ili slično. Takav utisak sam bar ja stekao posle svih letovanja prethodnih godina.

Poslednja izmena od mileusna : 16. 08. 2010. u 11:45.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat