Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 08. 2010.   #30
stecko
stara koska :)
Professional
 
Avatar stecko
 
Datum učlanjenja: 24.10.2008
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 230
Hvala: 32
44 "Hvala" u 21 poruka
stecko is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za stecko Pošaljite poruku preko Skype™ za stecko
Default

@ Extreme doo

Gospodo,
* nemojte na ovakav nacin,
* i nemojte ovoliku rafalnu paljbu po mojoj firmi i meni,
* i nemojte sami dizati prasinu i bacati je sebi u oci.
* Nemojte ovih 50%, ovog trenutka saznajem za taj info (niko me nije informisao)
nemojte - broj licenci, nismo SVE licence kupili direktno od Vas (kupili od firme koja je od Vas - moralo tako), pa cak ni tu koja je instalirana u "ustanovi". Imate serijske brojeve licence, mozete po tome i da vidite da mali broj broj licenci koje pominjete - nije tacan, i nije bas mali.

Kao sto vidite, nakon kratke konverzacije na "FB zidu" Dragana Varagica, ja sam se uzdrzao od dalje konverzacije na forumu, obzirom da je g Albulj kazao da nece dolaziti na forum i komentarisati.

Ono sto sam ja ovde izneo je ISKUSTVO (ponavljam) moje firme pri prodaji softvera koji VI distribuirate, i nista nisam slagao.

Neke stavri koje stalno apostrofirate da ih nisam pomenuo, prosto ih nisam napisao, kako bih bio koncizniji i razumljiviji u izlaganju.

btw.
Citat:
želim da zvanično prokomentarišem navode gospodina Ninoslava Stecka i demantujem netačne navode
Zaista bih zeleo da me upoznate - STA je NETACNO u mom izlaganju (ukoliko se navdi odnose na moje iznosenje cinjenica) - molim Vas - VRLO KONKRETNO.


Citat:
Takođe, prošle godine smo na isti način komunicirali prilikom prve obnove iste licence za njegovog korisnika, na vreme obavestili sve učesnike u prodajnom lancu, uspešno obnovili licencu, a SteCom dobio svoju dogovorenu proviziju. Ne vidim razliku zašto je tada to bilo prihvatljivo, a sada nije.
Nije bilo u redu ni prosle godine, ostri protesti su isli sa nase strane, ali od svega ni prosle godine nije nista bilo, zavrsilo se sa odgovorom "....to tako treba...", ponovo se ponovilo ove godine.

----
Ponovicu jos jednom, uzdrzao sam se od diskusije nakon prepiske na "FB zidu" sa g Albuljom, i SADA je moj odgovor uzdrzan.

Mislim da je nepotrebno da dizete ovoliku prasinu i bacate je sami sebi u oci.

Ako mogu kao neko ko prodaje licence koje kupuje od Vas da dam savet:
"Oslusnite" trziste, prihvatite kritiku, promenite stvari koje nisu po "zapadnom standardu" - iz svega izlazite kao pobednici:

1. Reseller je zadovoljan
2. krajnji kupac je zadovoljan, i nije zbunjen
3. VI imate bolju i uspesniju prodaju jer su Vam u lancu i reseller i krajnji korisnik zadovoljni, i kao takvi SVAKE godine obnavljaju licence, ne odlaze od Vas
4. Osluskivanjem trzista i prilagodjavanjem - zadrzavate lidersko mesto na kome ste i sada (kupci nisu na trzistu zbog Vas, nego ste VI na trzistu zbog kupaca)
__________________
SteCom.rs | HostingServis.com

Poslednja izmena od stecko : 18. 08. 2010. u 18:38.
stecko je offline   Odgovorite uz citat