Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 08. 2010.   #57
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ja sam našao hotel preko booking.com a onda sam direktno kontaktirao hotel jer me je interesovalo šta tačno podrazumeva soba 3+1, te informacije nema na sajtu a već sam svašta video - neki hoteli zovu 3+1 ako imaš jedan queen size bed i 2 fotelje. Elem, pošto sam diektno kontaktirao hotel, tako sam i bukirao, tražili su broj cc ali nisu ništa ni rezervisali (iako je kartica koju sam dao isticala u junu, mesec dana pred moj dolazak) niti tražili bilo šta unapred - platio sam kada sam izlazio iz hotela.

Za one koji planiraju da rezervišu preko booking.com - preporučujem da obavezno čitaju komentare ljudi pošto su tamo najbolje informacije. Ok, ima onih koji se žale da im je orange juice bio gadan za doručak, to me ne interesuje i to ignorišem, ali ima onih koji totalno protivreče slikama hotela. Na slikama je sve uglancano i lepo a u komentarima piše da je nameštaj star 30 godina i da su sobe prljave. E to je važna informacija.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat