Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 08. 2010.   #59
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Vratio sam se iz Istre nakon pet kvalitetno provedenih dana tamo. Utisci su veoma pozitivni, priroda je prelepa, primorski gradovi takođe (Rovinj, Poreč, Piran...). Put je neviđeno dobar (put, signalizacija, oznake, sve...), posle 1000+ km na hrvatskim putevima, povratak na srbijanski autoput je delovao kao odlazak u Avganistan.

Cene onako, deluje mi da su restorani za nijansu skuplji nego na grčkim ostrvima, ali su prodavnice zato jeftinije od Grčke i većina proizvoda je nama poznata (Merkator) tako da mahom ono što jedeš kući možeš da jedeš i tamo.

More, onako... Malo su me Egipat i Grčka razmazili pa nikako nisam mogao da se naviknem na stenovite plaže, mada je to i stvar ukusa. Voda je svuda bila dosta uzburkana pa se nisam baš naplivao. Izuzetak je bio sam Piranski zaliv gde je voda bila baš mirna.

U svakom slučaju, Istra mi deluje kao super destinacija za pred/post sezonu, kad nisu velike vrućine, prepodne se malo okupaš, a popodne jedeš sladoled i uživaš po Rovinju ili sl.

Poslednja izmena od mileusna : 25. 08. 2010. u 10:29.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" mileusna za poruku: